Projektowanie baterii

Oprócz szeregu gotowych produktów bateryjnych oferujemy dostarczanie dedykowanych baterii dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki autorskiej platformie sprzętowej i programistycznej Byotta możemy w krótkim czasie dostarczyć baterię o żądanych wymiarach, parametrach prądowych i wyglądzie. Zapraszamy do współpracy firmy projektujące, produkujące, serwisujące lub zarządzające sprzętem i pojazdami zasilanymi bateryjnie.

Jesteśmy nie tylko zespołem projektowym – jesteśmy dostawcą, który po fazie projektowej wyprodukuje i dostarczy Państwa firmie niestandardowe produkty litowo-jonowe.

Nasz zespół to inżynierowie z doświadczeniem w realizacji kompleksowych projektów m.in. z dziedziny mechaniki, elektroniki i programowania. Pomożemy w realizacji projektu poprzez dostarczenie baterii litowo-jonowej oraz wesprzemy na etapie doboru osprzętu i testów.

Realizowaliśmy projekty badawczo-rozwojowe (b+r) i wiemy jak w sposób metodyczny zaadresować problem, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Działaliśmy m.in. w ramach międzynarodowej współpracy jak i z dużymi firmami przemysłowymi np. Solaris Bus & Coach. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów naszych klientów. Pracowaliśmy z normami bezpieczeństwa (functional safety) takimi jak m.in. ISO 26262, by zapewnić klientom niezawodne i bezpieczne rozwiązania.

Wyróżnia nas elastyczność w działaniu i to, że rozwijamy projekty w sposób kompleksowy. Tworzymy projekty dla dużych przedsiębiorstw jak i analizy oraz prototypy dla mniejszych firm czy start-up’ów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i odpowiednio dopasowujemy zespół. W większości przypadków współpraca przebiega wg następującego schematu:

  • Zdefiniowanie wymagań
  • Analiza rozwiązań i koncepcja
  • Projekt inżynierski
  • Wykonanie prototypu
  • Testy
  • Certyfikacja i produkcja
  • Wsparcie techniczne